قوانین و مقررات

مجموعه: مجموعه سئو پرو با نام تجاری سئو پرو

خدمات: هر یک از خدمات مشاوره سئو و تحلیل سئو سایت

محصولات: شامل دوره های آموزشی و کلمات کلیدی که تماما به صورت الکترونیکی مانند فایل اکسل، PDF و یا ویدیو آموزشی هستند.

خریدار: هر شخص حقیقی و یا نماینده حقوقی که از هر یک از خدمات یا محصولات مجموعه سئو پرو استفاده می نماید و تحت حساب کاربری خود خریداری می کند.

حساب کاربری: وبگاه به آدرس https://teachseopro.com/my-account که شخص حقیقی و یا نماینده شخص حقوقی در آن حساب دارد.

مرجوعی محصولات

شخص حقیقی و یا نماینده شخص حقوقی می تواند از طریق تماس با مجموعه سئو پرو به واسطه پیام رسان واتساپ و تلگرام، ایمیل مجموعه و یا تماس مستقیم با شماره تماس های قرار داده شده در صفحه تماس با ما، درخواست خود را مبنی بر انصراف از محصول خریداری شده، طی 24 ساعت پس از خرید اعلام نماید.

از آنجایی که محصول خریداری شده تماما الکترونیک است، لذا نیازی به مرجوعی کالا وجود ندارد. از این رو، به صورت بر خط انصراف صورت خواهد گرفت. به دلیل اینکه کالای الکترونیک نزد مشتری باقی می ماند و همچنان قابلیت استفاده از محصول وجود دارد، لذا 70 درصد وجه عودت داده خواهد شد. شایان ذکر است که حق پخش و فروش کالای الکترونیک همچنان متعلق به مجموعه سئو پرو می باشد. همچنین خریدار دیگر قابلیت استفاده از به روز رسانی ها برای محصولی که درخواست انصراف از خرید داده است، وجود ندارد.

مرجوعی خدمات

خدمات مجموعه سئو پرو تماما به صورت برخط و گام به گام با نظر مشتری انجام خواهد شد. لذا درخواست انصراف صرفا تا قبل از ارائه خدمات قابل پذیرش می باشد. انصراف از زمان مشاوره صرفا تا قبل از پایان زمان مشاوره و درخواست تحلیل سئو سایت تا قبل از ارائه گزارش مورد قبول مجموعه سئو پرو خواهد بود.

مدت زمان تحویل

تحویل محصولات: زمان تحویل محصولات به صورت آنی بوده و پس از پرداخت انجام خواهد شد. محصولات از طریق حساب کاربری قابل دریافت خواهند بود.

تحویل خدمات: خدمت درخواست تحلیل سئو صفحه حداکثر پس از 7 روز کاری در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت و کاملا رایگان است.

تحویل خدمت تحلیل سئو سایت حداکثر تا 10 روز پس از درخواست کاربر و پرداخت هزینه تحویل داده خواهد شد.

مشاوره سئو: خدمت مشاوره سئو از آنجایی که نیازمند تعیین وقت با مشتری است، پس از پرداخت هزینه حداکثر تا 3 روز کاری با مشتری تماس گرفته شده و وقت مشاوره تعیین می گردد.

روند استرداد وجه

پس از تایید مجموعه مبنی بر استرداد وجه، شماره کارت و یا حساب شخص حقیقی و یا نماینده شخص حقوقی از طریق پشتیبانی دریافت شده و حداکثر تا 3 روز کاری استرداد وجه انجام خواهد شد.

ساعات پاسخگویی

شنبه تا 5 شنبه از 9 صبح الی 5 بعد از ظهر

نحوه پرداخت وجه

پرداخت وجه توسط مشتری متقاضی محصولات یا خدمات، صرفا از طریق درگاه پرداخت مورد قبول می باشد.

شیوه حمل

از آنجایی که تمامی محصولات و خدمات سئو پرو الکترونیکی و به صورت برخط هستند، کالای فیزیکی به آدرس مشتری ارسال نخواهد شد.

نحوه ثبت شکایت

ثبت شکایت از وبسایت سئو پرو صرفا از طریق پنل نماد اعتماد الکترونیکی پیگیری خواهد شد.